Фест «Солодкі перегони»

15 травня 2017 року кафедрою технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів було проведено фест «Солодкі перегони», який щорічно об’єднує майбутніх фахівців галузі. Проведення фесту, який надає змогу для самореалізації та комунікації талановитої та ініціативної молоді, є доброю традицією кафедри.

Цього року учасниками заходу стали команди з Одеського технологічного коледжу ОНАХТ, ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», Одеського коледжу економіки, права та готельно-рестораного бізнесу, ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі і технологій харчування», а також студенти другого курсу факультету Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів та біопалива ОНАХТ. Гостями фесту були викладачі та студенти ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

В прагненні до перемоги під час проведення різноманітних цікавих конкурсів учасники команд продемонстрували не лише свої знання і високу ерудованість, а й кмітливість і винахідливість.

На суд журі і глядачів команди представили привітання, яким презентували свої навчальні заклади, кожна команда підготувала свою емблему і девіз.

Фест складався з п’яти конкурсів, де учасникам знадобилось проявити свою кмітливість, згуртованість команди, нестримну жагу до перемоги. Численні глядачі цих дружніх змагань, серед яких були як представники зі всієї України, стали свідками захоплюючого видовища. Радісна атмосфера свята панувала у залі протягом усього заходу. Всі учасники були підготовлені відмінно, але як і у всіх змаганнях, суддівській колегії довелося визначити кращих з найкращих.

Компетентне журі після бурхливого обговорення всіх результатів обрало переможців. Так, дипломом ІІІ ступеню було нагороджено студентів ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», диплом ІІ ступеню здобули учні ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі і технологій харчування», а цьогорічними переможцями фесту стала команда з Одеського технологічного коледжу ОНАХТ. Переможцем у номінації „Краще привітання ” стала команда учасників з Тернополю. Кожна команда була нагороджена призами, які доповнили і без того приємний настрій учасників.

Під час проведення заходу студенти 3-го курсу ОНАХТ спеціальності «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» проявили творчий талант і представили власне відео, присвячене студентському життю і навчанню на «рідній кафедрі» у веселій і жартівливій формі.

На згадку про фест „Солодкі перегони” залишилися не лише приємні спогади, усмішки та гарний настрій, а й фотографії у фотозоні в стилі «candy bar», які заполонили стрічку новин у соціальних мережах всіх присутніх.

Підбиваючи підсумки можна сміливо відмітити, що одна з найяскравіших подій весни в ОНАХТ відбулась з приголомшливим успіхом. А всі учасники і гості вже з нетерпінням чекають наступної можливості насолодитися цим феєричним видовищем.

Відповідальні: к.т.н.,ас.каф. Хвостенко К.В., к.т.н.,ас.каф. Аветісян К.В.

FotorCreated 1