Стажування ст. викладача Н.Ю. Соколовой в Нідерландському університеті «Sustainable Food Chains»

К.т.н., ст. викладач кафедри технології хліба, кондитерських виробів і харчоконцентратів пройшла стажування у період з 10 по 22 червня в університеті «HAS» Нідерланди за програмою «Sustainable Food Chains», за підтримки консорціуму “FoodTechLink” та посольства Нидерландів в Україні, де мала можливість розвивати свої навички та вивчити нові методи навчання. Підвищити практичні навички, що стосуються харчової промисловості, управління якістю та логістики.

Тренінг включав такі активності:

• Викладачі з Університету HAS та інші професіонали поділилися своїм досвідом вирішення ряду проблем у навчанні
  • Знайомство з новими методами проведення практичних занять таких як ProblemBasedLearning, Flipping, Scrum
  • Знайомство з роботою харчових та переробних підприємств

collage1 collage