Видання навчального посібника “Проектування підприємств хлібопекарської промисловості” авторів Г.Ф. Пшенишнюка, С.М. Павловського та Н.Ю. Соколової

Цього тижня скрабниця навчальних посібників кафедри ТХКМВ і Х поповнилася новою одиницею. Навчальний посібник “Проектування підприємств хлібопекарської промисловості” авторів Г.Ф. Пшенишнюка, С.М. Павловського та Н.Ю. Соколової можна буде знайти у бібліотеці ОНАХТ вже наступного навчального року.
На этой неделе сокровищница учебных пособий кафедры ТХКМВ и П пополнилась новой единицей. Учебное пособие “Проектирование предприятий хлебопекарной промышленности” авторов Г.Ф. Пшенишнюка, С.Н. Павловского и Н.Ю. Соколовой можно будет найти в библиотеке ОНАПТ уже в следующем учебном году.
                                              IMG-e32914bf04aa3b5e27418fd0e92a5f3d-V                       image